Primăria Dumbrăveni județul Suceava

Medaliați An 2018 - Brilliant Taekwondo Sporting Club

STAFF TEHNIC:

✔ Denis-Paul MATEI – Antrenor, Centură neagră 4 DAN

✔ Diana-Nicola MATEI – Antrenor, Centură neagră 3 DAN

✔ Jan-Pavel MATEI – Antrenor, Centură neagră 1 DAN

SPORTIVI: 

 Alexandra Andreea AGACHE 

o   Locul 1 – Campionatul Balcanic

o   Locul 1 – Cupa Borsec

o   Locul 1 – Trofeul Transilvania

Gabriel Alin AGHIȚOAIE

o   Locul 3 – Campionatul Balcanic

o   Locul 2 – Cupa României

o   Locul 1 – Cupa Borsec

o   Locul 3 – Trofeul Transilvania

Alexandru Andrei AGACHE

o   Locul 3 – Campionatul Balcanic

o   Locul 2 – Cupa României

o   Locul 2 – Cupa Borsec

o   Locul 2 – Trofeul Transilvania

Robert Alexandru ANECHITOAIE

o   Locul 1 – Botoșani Open

o   Locul 2 – Cupa României

o   Locul 2 – Cupa Borsec

Paul Daniel ȘTIRBU

o   Locul 3 – Campionatul Balcanic

o   Locul 3 – Cupa României

o   Locul 3 – Cupa Borsec

David Costinel COȘARCĂ

o   Locul 3 – Cupa României

o   Locul 2 – Trofeul Transilvania

o   Locul 3 – Botoșani Open

o   Locul 3 – Cupa Borsec

Sebastian LUCHIEAN

o   Locul 2 – Cupa României

o   Locul 2 – Trofeul Transilvania

o   Locul 2 – Cupa Borsec

Fabio Nicholas ȘTEFAN

o   Locul 2 – Cupa României

o   Locul 2 – Cupa Borsec

Sara Ioana CHIRIAC

o   Locul 3 – Cupa României

o   Locul 2 – Botoșani Open

o   Locul 2 – Trofeul Transilvania

o   Locul 3 – Cupa Borsec

Anamaria Bolocan

o   Locul 1 – Cupa României

o   Locul 2 – Trofeul Transilvania

Nikoleta APĂRECE

o   Locul 3 – Cupa României

o   Locul 2 – Cupa Borsec

Desire Giulia TĂRCUȘ

o   Locul 1 – Botoșani Open

o   Locul 3 – Cupa României

Simon Gabriel JURESCHI

o   Locul 2 – Cupa României

o   Locul 3 – Botoșani Open

Ana Simona GALAN

o   Locul 3 – Cupa României

o   Locul 3 – Botoșani Open

o   Locul 3 – Trofeul Transilvania

Florin Alexandru FUSA

o   Locul 3 – Cupa României

o   Locul 3 – Botoșani Open

o   Locul 3 – Cupa Borsec

Vlăduț Marian GALAN

o   Locul 3 – Cupa României

Marius Iulian RAȚĂ

o   Locul 3 – Cupa României

Alexandra Elena MOISEIOF

o   Locul 3 – Cupa României

Olivia Constantina RĂDĂUCEANU

o   Locul 3 – Cupa României

Rebeca Ioana RĂDĂUCEANU

o   Locul 3 – Cupa României

ADRESA FACEBOOK